Misty Slopes_edited.jpg

Про нас

Управляюча компанія «Чистота і Порядок» була створена в 2016 р. після того, як держава почала запроваджувати створення ринкових та конкурентних умов у сфері утримання та обслуговування житлових та багатоквартирних будинків. Компанію створили фахівці з досвідом роботи від 10 до 20 років, які поставили за мету поєднати досвід та запровадити нові форми у співпраці та комунікації з мешканцями багатоповерхівок у місті Рівне. Компанія почала залучати будинки та підписувати з ними угоди щодо обслуговування на підставі алгоритмів та процедур, прописаних законодавством України.
Компанія «Чистота і Порядок» була першою комерційною некомунальною організацією, яка почала надавати комплексні та якісні послуги у сфері утримання та обслуговування будинків у Рівному.

управляюча компанія.jpg

Почавши свою діяльність з обслуговування 5 будинків, компанія впевнено і поступово збільшувала їх кількість до 48, що надало можливість наростити технічну та кваліфікаційну базу для подальшого зростання та прогресу. Тому логічним та послідовним є участь в конкурсах, які оголосила Рівненська міська влада щодо конкурентного відбору на обслуговування будинків міста Рівне. В березні 2019 року компанія «Чистота і Порядок» виграла один з лотів, надавши найкращу пропозицію по обслуговуванню 80 багатоквартирних будинків.
На сьогодні компанія «Чистота і Порядок» обслуговує 122 багатоквартирних будинки у м. Рівне і є однією з найбільших управляючих компаній регіону.
Управляюча компанія «Чистота і Порядок» має потужну матеріально-технічну базу, зокрема автотранспорт, вантажні автомобілі, трактори, засоби для виконання робіт будь-яких видів складнощів, висотних робіт. Штат компанії укомплектований висококваліфікованими фахівцями зі значним досвідом роботи, що забезпечує високу якість та швидкість виконання робіт.

IMG-9dd9c254a7925e6fded86477b90d2a15-V.jpg

Безумовно є і складнощі в роботі, пов’язані перш за все з тим, що значна концентрація будинків, які знаходяться на обслуговуванні в компанії «Чистота і Порядок», розташовані в центральній частині міста і є найбільш застарілим житловим фондом у Рівному. Будинки 50-60х років забудови із зношеними внутрішніми мережами, комунікаціями, що потребують капітальних ремонтів, періодичні проблеми з протіканням дахів, пошкодженням конструктивних елементів споруд – усе це створює додатково організаційне, фінансове та загальне навантаження на виконання робіт та наданню послуг по обслуговуванню будинків. Крім того, складна процедура перегляду тарифу створює суттєвий дисбаланс між витратами, які змушена нести компанія, зокрема на електроенергію, сплату податків, заробітну плату, які постійно піднімаються, та доходами, що сплачують мешканці будинків згідно тарифу. Усе вищесказане, на жаль, створює бар’єри та перешкоди для високоякісного обслуговування. Але фахівці компанії «Чистота і Порядок» шукають оптимальні моделі та методи для надання послуг та забезпечення потреб мешканців в належному утриманні будинків та прибудинкової території.

Управляюча компанія «Чистота і Порядок» впевнено дивиться в майбутнє, має плани по придбанню техніки та обладнання, що дозволить продовжувати підвищувати якість роботи і надавати мешканцям послуги високого рівня по утриманню будинків.

КОНТАКТИ

аварійна: 098-936-09-88

                   098-066-36-40

                   62-04-44

бухгалтер по абонплаті: 067-280-86-70

секретар: 068-757-20-65

 

e-mail: tov4ip@gmail.com