Енергопостачання та технічне обслуговування ліфтів

Ми дбаємо про те, щоб ви не ходили пішки, і ваш ліфт завжди працював. А ще - вирішимо всі питання з підприємством, що обслуговує ліфти.
Ліфти – звичні пристрої для кожного жителя багатоповерхових будинків, але вони є підйомним устаткуванням підвищеної небезпеки, а значить, в обов’язковому порядку потребують перевірки і періодичного обслуговування. Особливо це стосується ліфтів призначених для перевезення пасажирів; від того, наскільки чітко і правильно працює такий ліфт, залежить безпека і здоров’я людей!
Електропостачання ліфтів – це складний процес, який регулюється кількома законодавчими актами. Правильне безпечне електропостачання ліфтів забезпечує постачальник електроенергії, контроль бере на себе керуюча компанія.

Регулярне обслуговування

Регулярне щомісячне технічне обслуговування ліфтів – це відвідування технічної бригадою об’єкта для проведення візуального огляду обладнання, чищення основних його вузлів, а також ремонту пристроїв – планово-попереджувального, і в разі необхідності – поточного.

Аварійний виклик

Компанія також бере на себе аварійний ремонт обладнання, включаючи процедуру вивільнення пасажирів і вантажів із застряглих кабін, запуск зупиненого пристрою і його позаплановий ремонт.