Дератизація

Ми проводимо планову і позапланову обробку від гризунів, шкідників і комах, щоб захистити ваш будинок від таких непроханих гостей.

Методи боротьби з гризунами

Будь-які шкідники заводяться в будинку, якщо в ньому створюються умови, які підходять для їх життя і розмноження. Наприклад, щури приходять в багатоквартирні будинки в основному з підвалів або з продуктових магазинів, розташованих на перших поверхах багатьох нових житлових комплексів. У випадку з супермаркетами цю проблему повинні вирішувати в першу чергу власники бізнесу, так як саме з їхньої вини навіть в новій будівлі можуть завестися гризуни.

Перші два поверхи будь-якої будівлі здатні забезпечити гризунів всім необхідним, вони не кинуться вгору по вентиляційних шахтах в квартири без вагомої на те причини. Кращим способом не пустити щурів в квартиру в такому випадку буде запобігання їх фізичного потрапляння в неї. Перекрийте дрібними металевими сітками всі можливі лазівки, через які тварина може потрапити до вас додому. Проведення точкової дератизації в багатоквартирному будинку допоможе мінімізувати ймовірність появи гризунів на вашій території, проте ніяк не вплине на проблему в приміщеннях громадського користування.

Дератизація підвалів багатоквартирних будинків

Інший поширений джерело проблем з щурами, нарівні з продуктовими супермаркетами і кафе на перших поверхах, – підвали. У багатоповерхових новобудовах практично завжди є сміттєпроводи і збірні контейнери для кожного з них розміщуються на цокольних поверхах. Шахти і приміщення, де лежать пакети з відходами, повинні регулярно митися і оброблятися інсектицидами і обеззараживающими засобами. У разі виникнення подібної проблеми необхідно звертатися до нас на гарячу лінію.